Wyślij wiadomość
Dom

Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd

profil firmy

GREEF NEW ENERGY jest globalnym dostawcą, który koncentruje się na rozwiązaniach systemowych do wytwarzania energii wiatrowej, słonecznej i wodnej.

Zapewniamy niestandardowe rozwiązanie systemowe, które jest odpowiednie dla systemu off-grid, podłączonego do sieci i systemu hybrydowego dla systemu energii odnawialnej.

GREEF posiada własną fabrykę produkującą generator z magnesami trwałymi od 300 W do 5 MW.

Łopaty turbin wiatrowych do 200 kW, kontrolery turbin wiatrowych podłączone do sieci do 2 MW.

Oraz własny system kontroli patentowej sterowników.

 

Nasze turbiny słoneczne i wiatrowe są instalowane na całym świecie. 50% personelu naszego zespołu inżynierów ma 12-20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, możemy pomóc klientom dostosować ogólne rozwiązanie systemowe z dużą elastycznością i konkurencyjnymi możliwościami, naszą usługę, którą można dostarczyć obejmują między innymi: ogólny plan projektu, rysunek poglądowy, renderingi 3D, próbkę fizyczną, dostawę produktu masowego, kontrolę jakości i obsługę posprzedażną.Dzięki szybkiemu systemowi obsługi możemy pomóc naszym klientom zaoszczędzić czas i koszty.

 

Produkty GREEF były eksportowane na cały świat, takie jak Europa, Ameryka Południowa, Ameryka Północna i inne kraje.Wszystkie produkty posiadają atesty CE z gwarancją od 3 do 5 lat, jakość i terminowość dostaw gwarantuje Alibaba.

 

Od początku istnienia firmy z pasją wierzymy w naszą misję dostarczania tańszej, niezawodnej energii elektrycznej dzięki mocy energii odnawialnej.Twoje wsparcie i wiara w to, po co żyje Greef, poczynając od naszego motta „Zasilaj świat zieloną energią”, pozwoliły nam szybko wprowadzać innowacje i stać się odpowiedzialnym dostawcą rozproszonej energii odnawialnej.

 
Zobacz więcej O nas
nasza firma

Rok 2014 - Od początku istnienia firmy w 2014 r. Byliśmy pasjonatami naszej misji zapewnienia tańszej i niezawodnej energii elektrycznej dzięki energii odnawialnej.

11 lat - 50% personelu w naszym zespole inżynierów ma 11 lat doświadczenia w dziedzinie generatorów wiatrowych i słonecznych, może dostarczyć dostosowane do potrzeb klienta nowe rozwiązania energetyczne.

Audytowany dostawca - jesteśmy audytowanym dostawcą, który jest kontrolowany przez BUREAU VERITAS

5 Fabryki - W QINGDAO, SUZHOU, DEZHOU, NINGBO i TAI'AN w Chinach kontynentalnych, „GREEF” posiada 5 najlepszych fabryk w terenie, aby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości produkty.
100 sztabów - Zatrudniamy ponad 100 sztabów na całym świecie, reprezentujących szeroki zakres umiejętności, w tym inżynierii elektronicznej, zarządzania projektami, rozwoju procesów, zapewnienia jakości, logistyki i obsługi klienta. To, co nas łączy, to wizja w pełni odnawialnej przyszłości i podstawowych wartości firmy, takich jak uczciwość i dbałość o szczegóły.
Naszą misją jest pomóc klientom odnieść sukces, wygrać z partnerami, zasilić świat zieloną energią.
Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd
Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : GreeF

Ilość pracowników : 70~100

Coroczne wyprzedaże : 2.5 Million-5 Million

Rok założenia : 2014

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd Certyfikaty Chiny Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd Certyfikaty Chiny Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd Certyfikaty Chiny Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd Certyfikaty