Wyślij wiadomość
Do domu >

Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd profil firmy

Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd
Szczegóły firmy

Rynek Główny:

Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie

Rodzaj działalności:

Producent , Eksporter , Firma Handlowa

Marki:

GreeF

Ilość pracowników:

70~100

Coroczne wyprzedaże:

2.5 Million-5 Million

Rok założenia:

2014

Eksport szt.:

80% - 90%

Wprowadzenie

GREEF NEW ENERGY jest globalnym dostawcą, który koncentruje się na rozwiązaniach systemowych do wytwarzania energii wiatrowej, słonecznej i wodnej.

Zapewniamy niestandardowe rozwiązanie systemowe, które jest odpowiednie dla systemu off-grid, podłączonego do sieci i systemu hybrydowego dla systemu energii odnawialnej.

GREEF posiada własną fabrykę produkującą generator z magnesami trwałymi od 300 W do 5 MW.

Łopaty turbin wiatrowych do 200 kW, kontrolery turbin wiatrowych podłączone do sieci do 2 MW.

Oraz własny system kontroli patentowej sterowników.

 

Nasze turbiny słoneczne i wiatrowe są instalowane na całym świecie. 50% personelu naszego zespołu inżynierów ma 12-20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, możemy pomóc klientom dostosować ogólne rozwiązanie systemowe z dużą elastycznością i konkurencyjnymi możliwościami, naszą usługę, którą można dostarczyć obejmują między innymi: ogólny plan projektu, rysunek poglądowy, renderingi 3D, próbkę fizyczną, dostawę produktu masowego, kontrolę jakości i obsługę posprzedażną.Dzięki szybkiemu systemowi obsługi możemy pomóc naszym klientom zaoszczędzić czas i koszty.

 

Produkty GREEF były eksportowane na cały świat, takie jak Europa, Ameryka Południowa, Ameryka Północna i inne kraje.Wszystkie produkty posiadają atesty CE z gwarancją od 3 do 5 lat, jakość i terminowość dostaw gwarantuje Alibaba.

 

Od początku istnienia firmy z pasją wierzymy w naszą misję dostarczania tańszej, niezawodnej energii elektrycznej dzięki mocy energii odnawialnej.Twoje wsparcie i wiara w to, po co żyje Greef, poczynając od naszego motta „Zasilaj świat zieloną energią”, pozwoliły nam szybko wprowadzać innowacje i stać się odpowiedzialnym dostawcą rozproszonej energii odnawialnej.

 
Usługa

GreeF jest globalnym dostawcą, który koncentruje się na generatorze z magnesami trwałymi, łopatach turbin wiatrowych, kontrolerach, falownikach itp.

Pomyślnie uzyskaliśmy od naszych klientów aprobaty CE i wsparcie, które z dnia na dzień usprawniają naszą działalność!

 

Kontrolowany dostawca - Jesteśmy dostawcą audytowanym, który jest kontrolowany przez BUREAU VERITAS

 

Profesjonalna drużyna - Zatrudnij 100 pracowników na całym świecie, z czego 50% w naszym zespole inżynierskim ma ponad 11-letnie doświadczenie.

 

Usługa na czas-7 dni * 24 godziny na czas serwisu!

 

Certyfikaty- CE, TUV, UL, RoHS, SAA

 

OEM / ODM są akceptowane

 

Uwierz w nas, możemy Ci towarzyszyć na zawsze.

 

Chiny Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd profil firmy 0Chiny Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd profil firmy 1

Historia

Rok 2014 - Od początku istnienia firmy w 2014 r. Byliśmy pasjonatami naszej misji zapewnienia tańszej i niezawodnej energii elektrycznej dzięki energii odnawialnej.

11 lat - 50% personelu w naszym zespole inżynierów ma 11 lat doświadczenia w dziedzinie generatorów wiatrowych i słonecznych, może dostarczyć dostosowane do potrzeb klienta nowe rozwiązania energetyczne.

Audytowany dostawca - jesteśmy audytowanym dostawcą, który jest kontrolowany przez BUREAU VERITAS

5 Fabryki - W QINGDAO, SUZHOU, DEZHOU, NINGBO i TAI'AN w Chinach kontynentalnych, „GREEF” posiada 5 najlepszych fabryk w terenie, aby zapewnić naszym klientom wysokiej jakości produkty.
100 sztabów - Zatrudniamy ponad 100 sztabów na całym świecie, reprezentujących szeroki zakres umiejętności, w tym inżynierii elektronicznej, zarządzania projektami, rozwoju procesów, zapewnienia jakości, logistyki i obsługi klienta. To, co nas łączy, to wizja w pełni odnawialnej przyszłości i podstawowych wartości firmy, takich jak uczciwość i dbałość o szczegóły.
Naszą misją jest pomóc klientom odnieść sukces, wygrać z partnerami, zasilić świat zieloną energią.
Nasz zespół

„GREEF” ma własny zespół projektantów inżynierów, który samodzielnie projektuje produkty. Co więcej, z sukcesem uzyskaliśmy od naszych klientów certyfikaty CE i wsparcie, które z dnia na dzień usprawniają naszą działalność!

 

Chiny Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd profil firmy 0

Chiny Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd profil firmy 1Chiny Qingdao Greef New Energy Equipment Co., Ltd profil firmy 2

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Alternator z magnesem trwałym Sprzedawca. 2019-2024 permanent-magnetalternator.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.